Magazynier

lokalizacja
  • Szczecin
opis stanowiska

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę od 1 dnia
  • stawkę na start 18zł brutto/h
  • system premiowy (premia frekwencyjna + produkcyjna)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość korzystania z transportu pracowniczego

Do Twoich zadań będzie należało:

  • kompletowanie zamówień wg checklisty
  • pakowanie przesyłek zgodnie z zamówieniem
  • układanie i lokowanie przyjętych towarów

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy od zaraz w systemie 2 zmianowym
  • sumienności
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

FAQ

Pierwsze pytanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin laoreet ac nisi vitae lacinia. Vivamus nec tempus orci. Nunc cursus magna ut odio fringilla, eu faucibus augue porta. Donec sit amet finibus tortor. Ut sed suscipit elit.

Drugie pytanie

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/lsj/content-single.php on line 72
Zadzwoń
+48 505 985 662
lub wyślij wiadomość